Od dnia 25 maja 2018 r. obowiązują przepisy ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych oraz rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

RODO obowiązuje w identycznym zakresie we wszystkich krajach Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, i wprowadza wiele zmian w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych, które będą miały wpływ na wiele dziedzin życia, w tym na korzystanie z usług internetowych.

Podczas korzystania ze strony internetowej Spółdzielni Mieszkaniowej „Zieleniec” dane osobowe mogą być zapisywane w plikach cookies lub podobnych technologiach, instalowanych przez Spółdzielnię na stronie internetowej w celu bezpieczeństwa oraz analizowania ruchu na naszych stronach.

W myśl powyższych uregulowań administratorem danych osobowych będzie Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zieleniec” w Toruniu.

Zgodnie z RODO przysługują Państwu następujące uprawnienia wobec danych osobowych i ich przetwarzania przez nas. Jeśli udzielono Spółdzielni zgodę na przetwarzanie danych, można ją w każdej chwili wycofać. Przysługuje również prawo żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania.

 Zabrania się przesyłania na adresy e-mail Spółdzielni niechcianej poczty tzw. SPAMu.