Szczegóły inwestycji, wraz z wizualizacją lokali w formie graficznej 3D, zostaną zamieszczone na stronie internetowej Spółdzielni w zakładce „Sprzedaż nowych mieszkań”

w dniu 3 stycznia 2018 r.

Budynek wykonany będzie w nowoczesnej i ekologicznej technologii, a przestronne klatki schodowe wyposażone w windy kursujące od poziomu komórek piwnicznych i boksów garażowych.

Spółdzielnia planuje, że lokale mieszkalne zostaną przekazane do odbioru do dnia 31 października 2019 r. Dopuszcza się zmiany w zakresie wykonawstwa poszczególnych mieszkań w stosunku do zatwierdzonych projektów budowlanych.

Szczegółowych informacji udziela Pani Maria Angowska pod numerem telefonu: 56 654-26-78 i pod adresem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spółdzielnia jest właścicielem terenu nr 642/33 położonego przy ul. Gdańskiej 23-27 w Toruniu, dla którego Sąd Rejonowy w Toruniu prowadzi księgę wieczystą nr TO1T/00052933/8. Spółdzielnia posiada aktualny szczegółowy plan zagospodarowania terenu uchwalony przez Radę Miasta Torunia w dniu 1 maja 2011 r. – uchwała nr 109/11 w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru ograniczonego ulicami: Olsztyńską, Olimpijską, Szosą Lubicką i linią kolejową relacji Toruń – Sierpc oraz kompletne projekty techniczne na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego, dwusegmentowego wraz z niezbędną infrastrukturą, a także decyzję zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenia na budowę.

Zamieszczona na stronie internetowej wizualizacja lokali w postaci 3D jest jedynie propozycją wykończenia lokali przez przyszłych członków spółdzielni i nie stanowi standardu wyposażenia budowanych mieszkań. Lokale mieszkalne będą przekazywane mieszkańcom w stanie deweloperskim.