teten
Previous Next

Sprzedaż mieszkań w Toruniu w 2020-2021 r.

Kolejne nagrody Prezydenta Miasta Torunia przyznawane Spółdzielni za znajdującą się na jej terenie zieleń potwierdzają, jak wielką wagę przykłada się tutaj do dbałości o rozkwit roślinności wokół budynków. Tereny zielone, dzięki zabiegom Spółdzielni i aktywnej ekologicznej polityce Miasta Torunia, oprócz uroków przyrody i świeżego powietrza, oferują możliwość czynnego wypoczynku. W takim miejscu dużo łatwiej niż w centrum miasta wybrać się na spacer, przejażdżkę rowerową czy poranny jogging.

W okresie prawie 30 lat istnienia, dzięki zaangażowaniu nie tylko Zarządu i Rady Nadzorczej, ale również wielu członków i mieszkańców Osiedli, należy do najlepiej zarządzanych Spółdzielni Mieszkaniowych. Osiąga bardzo dobre wyniki ekonomiczno-finansowe. 

Zalety budowanych mieszkań i powody, dla których warto zamienić dotychczasowe Państwa mieszkanie jedno z naszych można znaleźć klikająć po więcej informacji.

Więcej…

Nowa inwestycja mieszkaniowa SM "Zieleniec" w Toruniu. Budynek wielorodzinny przy ul. Gdańskiej 12 w Toruniu.

W sierpniu 2020 r. rozpoczęto budowę nowego obiektu mieszkalnego wielorodzinnego dwuklatkowego z parkingiem podziemnym przy ul. Gdańskiej 12 w Toruniu. Planowane zakończenie prac nastąpi jesienią 2021 r.

• ilość miejsc parkingowych w garażu podziemnym: 13

• ilość miejsc parkingowych na terenie: 5. Istnieje możliwość parkowania na terenie całego zamkniętego osiedla oraz wzdłuż ul. Gdańskiej.

Mieszkania posiadają pomieszczenia przynależne (piwnice).

Na terenie wokół projektowanego budynku przewiduje się umieszczenie zieleni izolacyjnej wysokiej oraz typu parkowego.

Metryczkę mieszkania, w tym w postaci graficznej 3D, możecie Państwo obejrzeć klikając w link z  mieszkania.

 

Mieszkanie nr 13 - 79,37 m²

Cena: 640.094,83 zł