1.    Projekt budynku przy ul. Gdańskiej 6 bazuje na nowoczesnych i przemyślanych rozwiązaniach architektonicznych.
2.    Budynki wykonane są z ekologicznych materiałów, gdyż pustaki typu porotherm, to jeden z najcieplejszych materiałów konstrukcyjnych (pustaki ceramiczne porotherm produkowane są z gliny). Ściany z porothermu są nie tylko w pełni bezpieczne dla zdrowia mieszkańców, użytkowników budynku, ale mają pozytywny wpływ na mikroklimat panujący w jego wnętrzu.
3.    Zastosowane przy budowie mieszkań nowoczesne technologie umożliwiają Spółdzielni stosowanie niskich zaliczek na centralne ogrzewanie, co pozwala na znaczące oszczędności w budżecie domowym.
4.    Mieszkańcy Bielaw płacą średnio o 15% mniej za ciepło niż członkowie SM „Zieleniec” mieszkający na Osiedlu Zieleniec.
5.    Ciche windy poruszające się już od poziomu piwnicy, gdzie znajdują się boksy garażowe i komórki piwniczne, sprzyjają osobom starszym, schorowanym, ale również młodym, mającym dzieci.
6.    Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz lokali mieszkalnych.
7.    Teren osiedla Bielawy jest ogrodzony i monitorowany.
8.  W centrum osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci.
9.  W sąsiedztwie osiedla Bielawy znajdują się ważne arterie drogowe, które zapewniają łatwą komunikację z centrum Torunia i resztą kraju.
10.  Pobliskie tereny zielone, oprócz uroków przyrody i świeżego powietrza, oferują możliwość aktywnego wypoczynku. W takim miejscu dużo łatwiej niż w centrum miasta wybrać się na spacer, przejażdżkę rowerową czy poranny jogging.
11.  Bielawy zapewniają dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną w postaci: szkół, przedszkoli, Szpitala Specjalistycznego dla Dzieci i Dorosłych oraz przychodni zdrowia.
12.  W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się także centra handlowe: CH Bielawy i Leroy Merlin, gdzie można zrobić zarówno drobne, jak i większe zakupy.

Nasi pracownicy chętnie, np. telefonicznie, przedstawią Państwu pozostałe szczegóły dotyczące nowych mieszkań. Zapraszamy również na Bielawy, gdzie mogą Państwo już dzisiaj zobaczyć gotowe lokale jak i budynek, który już za parę miesięcy przyjmie pierwszych mieszkańców.

Zamieszczona na stronie internetowej wizualizacja lokali w postaci 3D jest jedynie propozycją wykończenia lokali przez przyszłych członków spółdzielni i nie stanowi standardu wyposażenia budowanych mieszkań. Lokale mieszkalne będą przekazywane mieszkańcom w stanie deweloperskim.

Spółdzielnia nie posiada własnych ekspertów kredytowych.

W przypadku osób ubiegających się o kredyt mieszkaniowy informujemy o ofercie bezpłatnego wsparcia dedykowanych ekspertów kredytowych. Kontakt do doradcy: Ryszard Prętkowski: 664 989 011 www.kawalekpodlogi.pl

Zainteresowani mogą zapytać o szczegóły i skorzystać z bezpłatnych usług doradcy zyskując: oszczędność czasu, indywidualną opiekę jednego eksperta, spotkanie z ekspertem w dogodnym miejscu i terminie, analizę potrzeb i możliwości, porównanie ofert kredytowych w ponad 25 bankach, kompleksowe przygotowanie dokumentacji i wniosków kredytowych, analizę stanu prawnego nabywanej nieruchomości, oszczędność pieniędzy, gdyż usługi są bezpłatne, wybór najlepszej oferty kredytowej dopasowanej do indywidualnych potrzeb, negocjacja najkorzystniejszych warunków kredytu, współpraca ze sprawdzonymi rzeczoznawcami i notariuszami, prezentację dodatkowych rozwiązań finansowych ułatwiających spłatę kredytu, niezależne i bezstronne konsultacje finansowe, wyjaśnienie wszelkich wątpliwości, wsparcie podczas zawierania umowy kredytowej, nadzór nad całym procesem kredytowym, pełną ofertę produktów ubezpieczeniowych, znajomość i bieżącą analizę rynku finansowego.