Sprzedaż mieszkań w Toruniu

Zalety oferty nowych mieszkań na Bielawach, w Toruniu:

 1. Projekty nowych budynków przy ul. Gdańskiej w Toruniu bazują na nowoczesnych i przemyślanych rozwiązaniach architektonicznych.
 2. Budynki wykonane są z ekologicznych materiałów, gdyż pustaki typu porotherm, to jeden z najcieplejszych materiałów konstrukcyjnych (pustaki ceramiczne porotherm produkowane są z gliny). Ściany z porothermu są nie tylko w pełni bezpieczne dla zdrowia mieszkańców, użytkowników budynku, ale mają pozytywny wpływ na mikroklimat panujący w jego wnętrzu.
 3. Zastosowane przy budowie mieszkań nowoczesne technologie, w tym projektowane systemy fotowoltaiczne, umożliwiają Spółdzielni stosowanie niskich zaliczek na centralne ogrzewanie, co pozwala na znaczące oszczędności w budżecie domowym.
 4. Mieszkańcy Bielaw płacą średnio o 15% mniej za ciepło niż osoby korzystające z miejskiej sieci ciepłowniczej.
 5. Ciche windy poruszające się już od poziomu piwnicy, gdzie znajdują się boksy garażowe i komórki piwniczne, sprzyjają osobom starszym, schorowanym, ale również młodym, mającym dzieci.
 6. Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz lokali mieszkalnych.
 7. Teren osiedla Bielawy jest ogrodzony i monitorowany.
 8. W centrum osiedla istnieje plac zabaw dla dzieci.
 9. W sąsiedztwie osiedla Bielawy znajdują się ważne arterie drogowe, które zapewniają łatwą komunikację z centrum Torunia i resztą kraju.
 10. Pobliskie tereny zielone, oprócz uroków przyrody i świeżego powietrza, oferują możliwość aktywnego wypoczynku. W takim miejscu dużo łatwiej niż w centrum miasta wybrać się na spacer, przejażdżkę rowerową czy poranny jogging.
 11. Bielawy zapewniają dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną w postaci: szkół, przedszkoli, Szpitala Specjalistycznego dla Dzieci i Dorosłych oraz przychodni zdrowia.
 12. W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się także centra handlowe: CH Bielawy i Leroy Merlin, gdzie można zrobić zarówno drobne, jak i większe zakupy.


Nasi pracownicy chętnie, np. telefonicznie, przedstawią Państwu pozostałe szczegóły dotyczące nowych mieszkań.


 

Zalety oferty mieszkań z rynku wtórnego SMZ, w Toruniu:

 1. Tereny osiedli są ogrodzone i monitorowane.
 2. W centrum osiedli istnieją place zabaw dla dzieci.
 3. W sąsiedztwie znajdują się ważne arterie drogowe, które zapewniają łatwą komunikację z centrum Torunia i resztą kraju.
 4. Pobliskie tereny zielone, oprócz uroków przyrody i świeżego powietrza, oferują możliwość aktywnego wypoczynku. W takim miejscu dużo łatwiej niż w centrum miasta wybrać się na spacer, przejażdżkę rowerową czy poranny jogging.