Wybierz jakiego mieszkania szukasz:

Nowa inwestycja mieszkaniowa SM "Zieleniec" w Toruniu. Budynek wielorodzinny przy ul. Gdańskiej 12.

W pierwszej połowie 2020 r. Spółdzielnia Mieszkaniowa „Zieleniec” w Toruniu zamierza rozpocząć budowę nowego obiektu mieszkalnego wielorodzinnego dwuklatkowego z parkingiem podziemnym przy ul. Gdańskiej 12 w Toruniu.

• ilość mieszkań: 14

• ilość miejsc parkingowych w garażu podziemnym: 13

• ilość miejsc parkingowych na terenie: 5

Na terenie wokół projektowanego budynku przewiduje się umieszczenie zieleni izolacyjnej wysokiej oraz typu parkowego.

Poniżej przedstawiamy wizualizację planowanej inwestycji.

 

 

1.    Projekt budynku przy ul. Gdańskiej 6 bazuje na nowoczesnych i przemyślanych rozwiązaniach architektonicznych.
2.    Budynki wykonane są z ekologicznych materiałów, gdyż pustaki typu porotherm, to jeden z najcieplejszych materiałów konstrukcyjnych (pustaki ceramiczne porotherm produkowane są z gliny). Ściany z porothermu są nie tylko w pełni bezpieczne dla zdrowia mieszkańców, użytkowników budynku, ale mają pozytywny wpływ na mikroklimat panujący w jego wnętrzu.
3.    Zastosowane przy budowie mieszkań nowoczesne technologie umożliwiają Spółdzielni stosowanie niskich zaliczek na centralne ogrzewanie, co pozwala na znaczące oszczędności w budżecie domowym.
4.    Mieszkańcy Bielaw płacą średnio o 15% mniej za ciepło niż członkowie SM „Zieleniec” mieszkający na Osiedlu Zieleniec.
5.    Ciche windy poruszające się już od poziomu piwnicy, gdzie znajdują się boksy garażowe i komórki piwniczne, sprzyjają osobom starszym, schorowanym, ale również młodym, mającym dzieci.
6.    Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz lokali mieszkalnych.
7.    Teren osiedla Bielawy jest ogrodzony i monitorowany.
8.  W centrum osiedla powstanie plac zabaw dla dzieci.
9.  W sąsiedztwie osiedla Bielawy znajdują się ważne arterie drogowe, które zapewniają łatwą komunikację z centrum Torunia i resztą kraju.
10.  Pobliskie tereny zielone, oprócz uroków przyrody i świeżego powietrza, oferują możliwość aktywnego wypoczynku. W takim miejscu dużo łatwiej niż w centrum miasta wybrać się na spacer, przejażdżkę rowerową czy poranny jogging.
11.  Bielawy zapewniają dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną w postaci: szkół, przedszkoli, Szpitala Specjalistycznego dla Dzieci i Dorosłych oraz przychodni zdrowia.
12.  W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się także centra handlowe: CH Bielawy i Leroy Merlin, gdzie można zrobić zarówno drobne, jak i większe zakupy.

Nasi pracownicy chętnie, np. telefonicznie, przedstawią Państwu pozostałe szczegóły dotyczące nowych mieszkań. Zapraszamy również na Bielawy, gdzie mogą Państwo już dzisiaj zobaczyć gotowe lokale jak i budynek, który już za parę miesięcy przyjmie pierwszych mieszkańców.

Zamieszczona na stronie internetowej wizualizacja lokali w postaci 3D jest jedynie propozycją wykończenia lokali przez przyszłych członków spółdzielni i nie stanowi standardu wyposażenia budowanych mieszkań. Lokale mieszkalne będą przekazywane mieszkańcom w stanie deweloperskim.