Trwają prace przy najnowszym budynku mieszkalnym Spółdzielni na Bielawach przy ul. Gdańskiej 23-27 w Toruniu.

Zgodnie z założonym harmonogramem prace zbliżają się do zakończenia surowego stanu otwartego budynku. Najnowszy budynek mieszkalny jest obiektem pod każdym względem przemyślanym, posiadającym najnowocześniejsze rozwiązania budowlane i udogodnienia dla mieszkańców. Windy poruszające się już od poziomu piwnicy (gdzie oprócz komórek piwnicznych znajdują się boksy garażowe) sprzyjają osobom starszym, schorowanym, ale również młodym, mającym dzieci. Wszystkie okna budynku zaopatrzone będą w rolety. Balkony pokryte zostaną deskami tarasowymi lub gresem.

Istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz lokali mieszkalnych.

Mieszkańcy Bielaw dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom zapłacą znacznie niższe zaliczki za ciepło.

W parkingu podziemnym znajdą się boksy garażowe.

Szczegółowy opis pozostałych do sprzedaży (niewielu już) mieszkań znajdziecie Państwo na stronie internetowej Spółdzielni – w zakładce "Sprzedaż nowych mieszkań".

Inwestycja jest ogrodzona i szczególnie atrakcyjna dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy, korzystając jednocześnie z bliskości miasta i związanych z tym udogodnień.

W sąsiedztwie osiedla Bielawy znajdują się ważne arterie drogowe (drogi krajowe 15 i 80 oraz węzeł autostradowy A1 w Lubiczu), które zapewniają łatwą komunikację z centrum Torunia i resztą kraju.

Pobliskie tereny zielone, oprócz uroków przyrody i świeżego powietrza, oferują możliwość aktywnego wypoczynku. W takim miejscu dużo łatwiej niż w centrum miasta wybrać się na spacer, przejażdżkę rowerową czy poranny jogging.

Bielawy zapewniają dobrze rozwiniętą infrastrukturę społeczną w postaci: szkół, przedszkoli, Szpitala Specjalistycznego dla Dzieci i Dorosłych oraz przychodni zdrowia.

W niewielkiej odległości od osiedla znajdują się także centra handlowe jak Lidl, CH Bielawy i Leroy Merlin, gdzie można zrobić zarówno drobne, jak i większe zakupy.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia kolejnego etapu inwestycji.