Mieszkańcy sześciu toruńskich spółdzielni mieszkaniowych, w tym mieszkańcy Spółdzielni Mieszkaniowej „Zieleniec”, bawiło się 29 września 2018 r. w Arenie Toruń podczas piątego "Spółdzielczego Popołudnia".

Widzowie obejrzeli występy zespołów działających w klubach osiedlowych, koncert Sary Pach oraz gwiazdy wieczoru - zespołu Golec uOrkiestra.

"Spółdzielcze Popołudnie” to impreza organizowana co roku przez jedną z czterech największych toruńskich spółdzielni mieszkaniowych: MSM, "Na Skarpie", "Rubinkowo" i "Kopernik". Partnerami spółdzielczej imprezy są od dwóch lat spółdzielnie "Zieleniec" i "Geofizyka".

W tym roku głównym organizatorem "Spółdzielczego Popołudnia" była Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa, która świętuje 60-lecie powstania. Nieco skromniejszy jubileusz, 40-lecie istnienia, obchodzi też w tym roku SM „Rubinkowo”.

Publiczność zgromadzona w hali nie zapomniała też o trzecim jubileuszu, imieninach prezydenta Torunia Pana Michała Zaleskiego i odśpiewała solenizantowi gromkie "Sto lat".

Przed widzami zaprezentowali się następnie członkowie osiedlowych zespołów artystycznych i sportowych: zespół MIX, grupa break dance „Super Heros”, Taniec w kręgu i RYTM-X. Z koncertem wystąpiła też toruńska wokalistka Sara Pach, zaś główną atrakcją wieczoru był fantastyczny występ zespołu Golec uOrkiestra.

Zdjęcia ze spółdzielczej imprezy możecie Państwo obejrzeć tu:

https://www.torun.pl/pl/spoldzielcze-popoludnie-z-golcami

https://nowosci.com.pl/spoldzielcze-popoludnie-w-hali-arena-torun-zobaczcie-zdjecia/ar/13534586

http://www.tvtorun.net/movie/show?id=16759&search=sp%C3%B3%C5%82dzielcze%20popo%C5%82udnie&param=0&page=1

Powyższe linki należy kliknąć lub wkleić w pasek wyszukiwania przeglądarki internetowej.