Prace przy ostatnim budynku mieszkalnym SM „Zieleniec” na zamkniętym osiedlu na Bielawach zostaną zakończone latem 2017 r. W tej chwili wykonawca montuje okna i w związku z porą roku oraz panującą pogodą prowadzi prace wewnątrz budynku.

Istotną zaletą powstającego obiektu jest fakt, że będzie posiadał windy poruszające się już od poziomu piwnicy (gdzie oprócz komórek piwnicznych znajdują się boksy garażowe), a tym samym będzie sprzyjał osobom starszym, schorowanym, ale również młodym, mającym dzieci. Ciągle istnieje możliwość indywidualnej aranżacji wnętrz lokali mieszkalnych. Mieszkańcy Bielaw dzięki zastosowanym nowoczesnym technologiom płacą znacznie niższe zaliczki za ciepło niż mieszkańcy naszej Spółdzielni na Zieleńcu.

Poniżej zamieszczamy zdjęcia kolejnego etapu inwestycji.

Teren budowy odwiedziła telewizja TV Toruń. Na stronie internetowej telewizji możecie Państwo obejrzeć materiał z "Wiadomości Toruńskich" http://www.tvtorun.net/movie/show?id=10555&search=zieleniec&param=0&page=1 oraz program w "Naszych Sprawach" poświęcony w całości inwestycji na Bielawach http://www.toruntv.pl/movie/show?id=10631&search=zieleniec&param=0&page=1 Szczegółowy opis mieszkań znajdziecie Państwo na stronie internetowej Spółdzielni – w zakładce "Sprzedaż nowych mieszkań".

Inwestycja jest ogrodzona i szczególnie atrakcyjna dla osób, które chciałyby zamieszkać w spokojnej i zielonej okolicy, korzystając jednocześnie z bliskości miasta i związanych z tym udogodnień.

 

Widok od strony ul. Olimpijskiej

 

Widok od strony ul. Jarocińskiej

Widok z centrum osiedla

Jeszcze raz widok z centrum osiedla

 

Widok od strony ul. Gdańskiej